Hakkımızda

 Temel yapı ve dekorasyon işleri alanında kendi sektöründe öncü isimlerden bir tanesi olarak öne çıkan firmamız, oldukça geniş içerikli bir hizmet portföyüne de sahip olması ile tanınmaktadır. Direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı yapı ve dekorasyon hizmetleri ile tercih edilmekte olan markamız, kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile tanınmaktadır.

 

Altay Yapı firmamız; betopan cephe işlemleri, daire tadilat hizmetleri, cephe giydirme çalışmaları, cephe tamir, bakım ve onarım hizmetleri, cephe sistemleri montaj çalışmaları ve temel boya badana hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Anahtar teslim dekorasyon hizmetlerinin yanı sıra cephe sistemleri montaj çalışmaları ile tanınmakta olan markamız, oldukça seçkin içerikli ve zengin kapsamlı bir hizmet yelpazesine de sahip olması ile tercih edilmektedir.

 

Daire içi bakım, onarım ve tadilat işleri hususunda kendi sektörünün lider isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkmakta olan Altay Yapı işletmemiz, alanında geniş deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olması ile tercih edilmektedir. Uygun fiyat ve hızlı teslim imkanlarıyla da sektöründe en çok tercih edilen firmaların başında gelmekte olan markamız, pek çok çeşitli modernize iletişim kanalları ile müşterilerine de direkt olarak erişim sağlamaktadır.

Öne Çıkarılanlar

Soma Boya Badana

Badana Nedir? Binaların, duvarların veya ağaçların dış kı

Soma Dış Cephe Mantolama

Mantolama, bina dış yüzeyine yalıtım malzemelerinin kaplanması tekniğiyle yapılan b

Soma Alçıpan

Alçıpan Uygulamasının Avantajları Nelerdir? Alçıpa

Soma Betopan Uygulaması

Betopan Evlerin Özellikleri Nelerdir? Son zamanlarda uygula

Yorumlar